Pedagogika Rodziny

Forum stworzone dla grupy pedagogika rodziny w Ateneum w Gdańsku


#1 2012-02-06 19:12:22

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

witam wszystkich serdecznie :)

Mam nadzieję, że wszyscy przeczytają informację na poczcie i sie zarejestrują

P.S. Z tego co własnie widzę to nie dadzą nam ani chwili ferii od zajęć i już 18 lutego mamy zajecia

Offline

 

#2 2012-02-06 21:05:26

AsiaGajewska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Paula, super że założyłaś to forum:) I szkoda, że tak szybko jest pierwszy zajazd z nowego semestru.

Offline

 

#3 2012-02-06 21:07:05

AsiaGajewska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

przepraszam - *zjazd

Offline

 

#4 2012-02-13 19:28:33

MarcinPomiećko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Cześć, zgadam się z wypowiedzią koleżanki. Bardzo dobry pomysł z tym forum:) A co do kolejnego zjazdu to w niedzielę trochę przesadzili,  od 8.15 do 19 zajęcia. Dobrze ze same wykłady to zawsze można się urwać wcześniej hehe

Offline

 

#5 2012-02-14 14:05:05

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

dokładnie, odrazu na nowy semestr mamy juz cudowną niedzielę

Offline

 

#6 2012-02-14 20:02:41

MarcinPomiećko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

potem, też jest nieciekawie. Prawie przez cały ten semestr mamy na 8:15. Jedynym dla mnie pocieszeniem jest to, że ciekawe przedmioty nam się zaczynają Ciekawe tylko jak ci wykładowcy. Słyszałem ze większość osób należących do naszej grupy chodziło do Ateneum już na licencjacie. Znacie może tych wykładowców z którymi będziemy mieć teraz wykłady? Jacy są?

pozdrawiam

Offline

 

#7 2012-02-15 10:49:33

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

To prawda, prawie cały semestr na 8.15, ale to jest też ta różnica programowa- a jak miałeś historię wychowania na licencjacie to nie chodzisz na to:) wiec jest jeden plus.
Ja nie chodziłam tutaj, wiec nie mam kompletnie pojęcia kim są wykładowcy, ale przedmioty wkoncu ciekawsze!!!

Offline

 

#8 2012-02-17 20:19:36

 dominika.r

Użytkownik

6958989
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Nasi wykładowcy (według mnie, różne osoby mogą mieć różne opinie) tak w skrócie:

dr Anna Jarmołowska - prowadzi ciekawe, wykorzystuje na wykładzie slajdy (nie pamiętam czy przesyłała je studentom), wkażdym razie ja na jej wykłady lubiłam chodzić. Egzaminy do tej pory mieliśmy u niej tzw. opisówki, czyli pytanie i piszesz co wiesz. Ogólnie spoko babka wg. mnie

prof. zw.dr hab. Artur Katolo - mieliśmy z nim pedeutologie (czy jak to się tam pisze z zaliczeniami nie ma problemu, szybko miło i przyjemnie

dr Małgorzata Lipowska - i tu się zaczynają schody mieliśmy z nią na I semestrze. Nie powiem bardzo oryginalna babeczka. Bardzo ciekawy sposób prowadzenia :)Pamiętam, że nie warto się spóźniać na jej wykłady, bo lubi wymyślać kary studentom - nie lubi szumu podczas jej wykładu tak samo osoby które siedzą pod jej ręką są często brane jako przykład zaburzeń ja na przykład (przez moje kręcenie się) byłam przykładem adhd, a innym razem rozważała, czemu jestem ubrana cała na czarno.
Korzysta ze slajdów, dodatkowo przesyła je studentom.
Egzamin... uf ciężko. Aula, siedzi się co 1 lub 2 krzesła, przed Tobą kartka, pytania na slajdach, 30 sekund następne pytanie. Dodatkowe bonusy: szum na sali ->klik, kolejne pytanie, osoby się obracają, oglądają ->klik kolejne pytanie. Można patrzeć tylko na tablice i na swoją kartkę. Ciężko ściągać.                         
Oczywiście mogła się zmienić przez 3 lata i jednego potomka więcej

prof. nadzw. dr Józef Żerko: Dziekan Wydziału Europeistyki, Politologii i Dziennikarstwa, nie mieliśmy z nim do tej pory, w każdym razie ja miałam u niego obronę i był spoko. Z całej komisji tylko jego nie znałam i myślałam, <Boshe, skoro to dziekan to na pewno będzie jakiś mega straszny> ale był miły i sympatyczny, gdy się zawahałam to subtelnie naprowadził mnie na odpowiedź.

Reszty wykładowców nie znam, ale wiem jedno damy radę


"Najpiękniejszym miejscem na świecie są ramiona osoby ukochanej..."

Offline

 

#9 2012-02-17 23:05:51

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Ja właśnie o tym dziekanie to słyszałam same miłe rzeczy- podobno całkiem wporządku jest Aż szkoda, że z nim jest ta historia wychowania- różnice programowe
Ale... przeraziłaś mnie Panią z psychologii

Offline

 

#10 2012-02-17 23:06:09

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Z pewnością nam też walnie taki egzamin

Offline

 

#11 2012-02-22 19:22:24

MarcinPomiećko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

wow, to fajne zajęcia z tej psychologii nam się zapowiadają Ciekawe jak będzie, mam nadzieję ze nie będzie tak źle na egzaminie u niej jak piszesz Dominika. W szumie wydaje mi się ze przy takiej liczbie studentów jak jest u nas na roku to chyba jakoś się uda ściągnąć, zależy tylko od tego gdzie się usiądzie . Ona chodzi po sali, czy tylko pilnuje z tego podwyższenia?

Offline

 

#12 2012-02-24 20:34:01

 dominika.r

Użytkownik

6958989
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

Tylko stoi, damy radę


"Najpiękniejszym miejscem na świecie są ramiona osoby ukochanej..."

Offline

 

#13 2012-03-01 22:07:31

PaulinaSwinoga

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: witam wszystkich serdecznie :)

a dr. Lipowska robiła listy obecnosci wtedy na zajeciach ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2destiny.pun.pl www.mojeotsforum.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.forum-klasowe.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl